Розумний дім – це багатофункціональна та багатокомпонентна система?

  Розумний дім – це багатофункціональна та багатокомпонентна система, тому більшість людей думає, що нею дуже складно керувати, однак це не так, оскільки для управління всіма пристроями в домі достатньо мати лише смартфон. До засобів управління системою Розумний дім можна віднести: пульти управління, пульти дистанційного управління, мобільні телефони, інтернет, датчики, які автоматично реагують на події зовнішнього середовища, самі прилади, які діють за встановленим таймером. Цими засобами можна користуватись окремо або разом, залежно від ситуації або Ваших вподобань.
  Наприклад, компанія JUNG Ukraine пропонує своїм покупцям пульти управління, які не тільки мають мінімалістичний стильний дизайн, що чудово впишеться в будь-який інтер’єр, а й безліч функціональних переваг: оптимальне узгодження дій всього Розумного обладнання, просте і комфортне управління всіма Smart девайсами, технічне рішення, що буде задовольняти індивідуальні потреби. Такий пульт зекономить Ваш час на вмикання/вимикання різних приладів окремо, оскільки може управляти всіма ним в один клік.
Ще однією з переваг такого пульта є те, що він може вмикати більше чотирьох сценаріїв, для ще більшої зручності та комфорту. Наприклад, «комфортний режим» забезпечить оптимальні умови в будинку, коли Ви знаходитесь дома: температура повітря прогріта до 20°С, ввімкнене освітлення, сигналізація вимкнена, жалюзі підняті або «вечірній режим» коли Ви приходите з роботи додому і хочете потрапити в затишну і теплу атмосферу, система опалення прогріває будинок до 22°С, загальне освітлення приглушене і ввімкнене лише акцентне, а жалюзі опущені.
  Для людей, які хочуть не лише зекономити свої кошти, а й дбають про навколишнє середовище, стурбовані забрудненням атмосфери та глобальним потеплінням пульт вмикає сценарій «режим економії», коли нікого немає дома, при цьому система опалення, прогріває температуру лише на необхідний мінімум, відключає освітлення та всю побутову техніку, але вмикає сигналізацію. Таких сценаріїв може бути безліч, адже Ви самі налаштовуєте їх, залежно від Вашого розпорядку дня.
  Постає питання «як всіма приладами в домі можна управляти з одного пульта, якщо вони всі є продуктами різних виробників?». Відповідь дуже проста – компанія JUNG користується стандартом KNX/EIB – платформи, що об’єднує, узгоджує та забезпечує ефективну роботу безлічі програмних забезпечень і підтримується близько 350 найбільших виробників по всьому світу. Всі пристрої KNX сертифікуються. Проектування системи на базі EIB здійснювалось за допомогою спеціалізованого інженерного програмного забезпечення ETS. Для програмування обов’язково мати відповідний пристрою файл конфігурації. Зазвичай він завантажується з сайту виробника та інтегрується в програму ETS. В цій програмі ви можете змінювати конфігурацію пристроїв по передбаченій виробником схемі. Зокрема, можна обирати режими роботи вимикачів та подвійних входів, швидкості регулювання димерів, коректувати температуру в термостатах.

До списку статей
Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0 800 33 29 26

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 66, офіс 1