Розумний будинок
від U-Smart

The future is here
Клімат-контроль
Медіасистеми
Команда
Про U-smart

U-Smart це команда активних, молодих, креативних і сильних людей, які хочуть змінити світ на краще. Ми робимо те, що дійсно любимо і те, що приносить користь.

Компанія U-Smart заснована та зареєстрована в 2016 році. За роки існування ми встигли реалізувати Ваші найбожевільніші бажання та допомогли зробити Ваше життя комфортнішим. На сьогодні компанія має величезну клієнтську базу та співпрацює з провідними українськими та закордонними виробниками Розумної техніки та Розумного програмного забезпечення. Ми цінуємо наших клієнтів та підходимо до реалізації кожного проекту з особливим ентузіазмом, адже головні принципи компанії U-Smart це надійність, безпека та увага до деталей. U-Smart пропонує найякісніші послуги по автоматизації різних аспектів Вашого життя: систем опалення та водопостачання, безпеки та контролю доступу, автоматизації роботи в офісі та на підприємстві, а також контролю роботи працівників без особистої присутності. Ми встановлюємо аналітичні системи, які формують для Вас потрібні бази даних, а також робимо комфортнішим Ваше повсякденне життя, а рутинні процеси менш обтяжливими, адже ми впевнені – «Future’s in your life»!!!

Ми працюємо
з перевіреними пристроями від виробників

Під брендом HDL випускаються різні продукти для системи автоматизації будинків, комерційних і промислових підприємств, готельних комплексів: освітлення, HVAC, мультимедіа, управління споживанням електроенергії, сенсори, модернізовані інтерфейси, домофони, «розумні» розетки і вимикачі.

KNX - це світовий стандарт автоматизації і управління приватних будинків, котеджів, офісних приміщень і комерційних об'єктів, що дозволяє економити до 60% енергії. Сертифікована продукція дозволяє об'єднати величезну кількість пристроїв в одну мережу і контролювати процеси з однієї точки.

Надійні і безвідмовні системи управління Crestron сумісні з безліччю різних виконавчих пристроїв, в тому числі і популярними EIB і LON. Це дає можливість охопити управління всіх інженерних комунікацій в квартирах, будинках, офісах, комерційних об'єктах. Розумний будинок Crestron - це вдале поєднання зручності, ергономічності, комфорту і економії.

Європейська компанія FIBARO пропонує інноваційні інтелектуальні пристрої для автоматизований систем. Багатофункціональна система FIBARO, відома також як Home Center, включає в себе контролер і підключені допоміжні пристрої із застосуванням бездротового протоколу Z-Wave. Керуйте будинком з будь-якої точки світу.

Охоронні системи для квартири, будинку, офісу Ajax - це комплексний захист з миттєвою реакцією, стійка до злому і зручна у використанні. Виконує одночасно кілька важливих функцій: оперативно доповідає власникові, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. Сумісна з камерами відеонагляду різних виробників.

Наші системи
для розумного будинку пропонують
Відеонагляд

Це один з ключових елементів інтелектуальних мереж в квартирі, будинку і офісі, що дозволяє проводити спостереження за об'єктом, що охороняється, персоналом, зберігати отримане зображення і здійснювати аналіз того, що відбувається.

Інженерні системи

Можливості системи «Розумний будинок» з управління інженерними комунікаціями не мають кордонів. Ви зможете організувати систему поливу зелених насаджень за графіком або підтримувати оптимальну температуру води в басейні.

Пожежна безпека

На жаль, на 100% захиститися від загорянь практично неможливо. Зате можна звести до мінімуму ризики пожеж, у чому і допомагає сучасна автоматика, спектральні, хімічні, теплові надчутливі датчики та інтелектуальні системи «розумний дім».

Контроль доступу

Сьогодні системи СКВД надають широкі можливості по управлінню безпекою будинку і рівнем доступу. Система управління доступом забезпечує розмежування прав доступу до різних приміщеннях, здійснює облік відвідувань і тривалість перебування людей на об'єкті.

Охорона

У разі незаконного проникнення система «Розумний Дім» заблокує двері, включить сигналізацію і викличе відомчу охорону. Інтелектуальні системи повідомлять про спалах в будинку і запустять пожежну сигналізацію, а в разі затоплення автоматично вимкнуть воду.

Контроль персоналу

Система «розумний офіс» дозволить контролювати час приходу і відходу ваших співробітників на роботу і з роботи, а установка відеокамер дасть можливість виявити порушників корпоративної етики і трудової дисципліни.

Розумна економія тепла

Для можливості контролю і управління системою опалення безпосередньо або через виконавчі пристрої, прилади опалення впроваджуються в системи "розумного будинку". За рахунок автоматизації процесів можна значно знизити споживання енергоносіїв.

Економія електроенергії

Ви зможете дистанційно включати і вимикати світло, підбирати оптимальні режими споживання електричної енергії, забезпечувати додатковий захист від пожеж, а також задавати сценарії для освітлювального обладнання.

Альтернативні джерела енергії

Розумний будинок здатний сам себе забезпечувати енергією, завдяки можливості інтеграції альтернативних джерел енергії - геотермальний насос, сонячний колектор і сонячні кремнієві панелі на даху.

Клімат-контроль

Створюйте з Розумним Будинком свій мікро-клімат. Багатозональної клімат-контроль позбавить від необхідності постійно регулювати терморегулятори на опалювальних приладах, налаштовувати кондиціонери, осушувачі, зволожувачі та припливні вентиляції під різні параметри.

Освітлення

Інтелектуальна система постійно моніторить рівень освітлення і підтримує оптимальні параметри освітлення на зручному для вас рівні протягом дня і ночі, в залежності від рівня вуличної освітленості і обраного сценарію.

Медіасистеми

Дозволяють передавати відео та звук від відеомагнітофона, плеєра, і при цьому в кожному приміщеннях ви зможете дивитися різні картини і насолоджуватися улюбленою музикою. Медіа-сервер дасть можливість зберігати велику кількість фільмів, музики і відео ігор.

Розумні штори

Управління шторами з телефону і планшета дозволить контролювати освітленість приміщення і надавати вашому житлу оригінальності і неповторності. Для штор також можна сценарії на відкривання і закривання під режим домовласника.

Прибирання

Серед інтелектуальних систем є рішення для клінінгу. Встановивши центральний пилосос в гаражі або прибудові і проклавши систему труб по дому, відпадає необхідність носити за собою важкий пилосос по всьому будинку під час прибирання. Процес стає безшумним і зручним.

Електросистема

Інтелектуальні системи управління електропостачанням дозволяють раціонально витрачати ресурси, забезпечувати щоденний комфорт і безпеку для всіх членів вашої родини. Одним натисканням кнопки ви зможете знеструмити групу розеток, вирішивши проблему невимкненого праски.

Комунальні послуги

Система автоматизації допомагає до 30-40% заощадити на комунальних платежах. Якщо в будинку знаходиться кілька джерел тепла, система самостійно вибирає те обладнання, яке дозволить досягти потрібної температури з найменшими енерго витратами. Також ви зможете задати свій сценарій енергоспоживання.

Турбота

Розумні технології дбають про ваш комфорт і здоров'я, завдяки можливості регулювати температуру і вологість повітря в приміщенні, включити обігрів підлоги і навіть нагріти сауну до вашого приходу з роботи.

Організація робочого простору

Правильно організоване офісний простір підвищує продуктивність праці і сприяє зародженню нових ідей. Розумний офіс прибирає кордону і додає впевненості в досягненні поставлених цілей.

Автоматизація

Сукупність програмного забезпечення, обладнання, датчиків і виконавчих пристроїв, які об'єднують і уніфікують процес управління за різними підсистемами життєзабезпечення і інженерними комунікаціями в будинку.

Бездротового і дротового Розумний Дім
Переваги та відмінності
Бездротове підключення
Підключення без будівельних робіт

Відсутність кабельних ліній дозволяє підключати і модернізувати "розумний будинок" без будівельних робіт та кардинальних змін в інтер'єрі.

Легкість налаштування

Можливість установки датчиків в будь-яких місцях, а також простота їх програмування дозволяє легко запустити і в разі потреби розширити функції "розумного будинку" в стислі терміни.

Швидке розгортання мережі

Немає необхідності в прокладанні трас, що дає можливість прискорити розгортання системи "розумного будинку" і заощадити на монтажних і пуско-налагоджувальних роботах.

Мобільність

За необхідності весь комплекс "розумного будинку" за лічені години може бути переміщений в іншу будівлю, що неможливо при використанні дротових технологій.

Дротове підключення
Захист від злому

Підключення елементів системи "Розумний будинок" з використанням дротових протоколів не боїться DoS-атак і хакерів.

Стійкий зворотній зв'язок

Дозволяє бачити статуси всіх пристроїв системи "розумного будинку", адже вони взаємодіють один з одним в режимі онлайн.

Передача інформації

Передача імпульсів по дротах не піддається перешкодам, в порівняння з бездротовими каналами передачі даних: z-wave і zigbee.

Надійність

Провідна технологія не залежить від роботи автономних джерел живлення, тому що не використовує їх.

Відгуки клієнтів
100% позитивних відгуків
Висоцька Ольга

Компанія U-Smart розробила та змонтувала нам систему Розумного будинку в нашому Котеджі в минулому році. Нам в цілому сподобалося, щось вони допрацювали потім, зараз все нормально функціонує, абсолютно не шкодуємо. І вже більше року вони обслуговують наші технічні комплекси (кондиціонери, котел, зимовий сад з басейном, системи безпеки). Це і недорого, і дуже допомагає - ми взагалі перестали думати про догляд за будинком. Якщо щось перестає правильно працювати, вони або самі відновлюють, або викликають фахівців. І так до останньої дрібниці - навіть батарейки в пультах змінюють. У нас тепер свій "Домовий - Хранитель". Дякую вашим працівникам!

Бережний Василь

Нещодавно почали використовувати систему автоматизації будинку. Найбільше нам з жінкою сподобалися системи управління освітленням і кліматом. У прохолодний день так приємно опинитися вже в заздалегідь прогрітій кімнаті або зайти у ванну, де вже підігрілася підлога. Причому, включити обігрівання будь-якої кімнати можна не встаючи з дивану. Це дуже зручно. Тепер я не переживаю за те, що мої діти, які до жаху не люблять прохолоду, будуть прокидатися в холодній спальні. А світло - це просто чудо! Воно включається саме, коли хто-небудь з членів сім'ї  входить в ще не освітлену кімнату. Окреме дякую розробникам за творчий підхід інженерам Компанія U-Smart - велика кількість можливостей вони підказали самі - ми навіть і не здогадувалися про них.

Марія

Розумний будинок набагато спрощує життя і робить його веселішим. Встаєш з ранку з ліжка, а на кухні вже тебе чекає гаряча кава і золотисті тости. Використання таких технологій значно скорочує час зборів на роботу. Адже варто тільки налаштувати систему, а домашня автоматизація все зробить сама. Ранок - головна частина дня. І його потрібно починати з позитиву, чим ми зараз залюбки і насолоджуємось.

Маша

Можу сказати впевнено, що автоматизувавши будинок, я став менше платити за електрику та опалення. Інженерні системи централізованого управління допомагають мені створювати комфортну саме для мене температуру в кімнаті і економити на споживанні енергоресурсів. Взимку на другому поверсі часто нікого немає, так там і температура 10 градусів. А хлопці зробили все професійно, працювали швидко і акуратно. Рекомендую !

Віктор Іванович

Ось і у нас з'явився "Розумний будинок", точніше розумна дача. Коли монтаж тільки починався, я подумки уявляв пульт, з якого можна все включати, регулювати. Але виявилося, що найбільша користь від того, що ми і не бачимо - автоматично робиться кожен день багато регулювань і Розумний будинок при цьому без відпочинку контролює всі комунікації! Реально життя стало спокійнішим і кращим! Можна виїхати з дачі і не повертатися, щоб перевірити що там забули - з міста легко все видно відеокамерами! Звичайно це коштувало грошей, але я дуже задоволений – це технології 21 століття!

Часто задавані питання
І відповіді на них
1
Чи зможуть хакери, отримавши доступи, використовувати мережу для ботнету або майнінг?

Ні, ми використовуємо фаєрвол з прописаний маршрутів, тому ботам і хакерам буде складно потрапити в систему, що б використовувати її в своїх корисливих цілях

2
Що буде якщо зламають мережу? Чи можливо в такому випадку що через камери спостерігатимуть

Наша система захищена 256-ти бітовим шифруванням. Для того що б зламати таку систему необхідно підібрати ключ з 48 символів. Це нереально, враховуючи що для підбору ключа необхідно понад мільярд комбінацій. Навіть якщо хтось і займеться цим, ключ динамічний і регулярно змінюється з метою безпеки.

3
Як часто потрібно міняти батарейки? Що буде якщо батарейка вийде з ладу?

Наша система розроблена за сучасними технологіями, тому для її роботи досить однієї пальчикової батарейки на 7 років. Якщо все ж вона вийде з ладу, Ви отримаєте повідомлення на телефон про необхідність заміни. Протягом місяця потрібно буде провести заміну елемента живлення. Це Ви зможете зробити самостійно після того як наші співробітники проведуть інструктаж.

4
Після підключення дротової системи доведеться заново робити ремонт?

Ні, наші фахівці роблять все дуже акуратно, Ви навіть і не помітите різниці до і після впровадження системи. Також ми рекомендуємо бездротову систему, яка встановлюється без додаткових витратних елементів.

Корисна інформація
Переглянути всі
Новини та статті

Всі вже давно звикли до того, що технології розвиваються так стрімко, що ми не встигаємо розібратись з існу...

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0 800 33 29 26

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Анрі Барбюса 53, офіс 79