«Розумним» вважається будинок (квартира, або будь-яке інше приміщення), в якому побутова техніка, системи освітлення, опалення, кондиціювання повітря, відео, аудіо та охоронні системи мають змогу «спілкуватися» та «співпрацювати» один с одним, а також можуть контролюватися дистанційно з будь-якої точки планети за допомогою смартфона, планшета або комп’ютера та інтернет-підключення.

   Вперше поняття «Розумний будинок» було сформоване та введене Вашингтонським інститутом інтелектуальної будови в 1970 р. і звучало так: Розумний будинок – це будинок, який забезпечує продуктивне та ефективне використання робочого простору. Дане визначення лишається актуальним і на сьогоднішній день.

   Найбільш сучаним втіленням концепції Розумного будинку є житло Біла Гейтса, де можливості систем домашньої автоматизації реалізуються  більш ніж на 100 %. 

   Слід зауважити, що системою «Smart Home», як її називають у англомовному просторі, насправді можна оснастити також офіс, ресторан, лікарню або, навіть, фабрику. Завдяки сучасній науці, яка рухається вперед приголомшливо швидко, такі системи є зручними, надійними, ергономічними, та безпечними.

   Компанія U-Smart об’єднує найсучасніші технології та пристрої провідних виробників систем «Smart Home». Адже для нас першочерговими завданнями є підвищення комфорту, рівня безпеки (особистої та технічної), енергозбереження та зниження витрат, постійного контролю та управління.

Отримайте безкоштовну консультацію