Чи хотіли б ви кожного дня повертатись в ідеально чисту квартиру, і при цьому не докладати жодних зусиль для досягнення цієї чистоти? Одягаючи білі шкарпетки, не переживати, що вони стануть брудними, тільки но ви ступите на підлогу? Бути впевненими в тому, що Ваша дитина не захворіє, граючись на нечистій поверхні? Вам набридло мити підлогу кожного разу коли Ваш домашній улюбленець повернеться з прогулянки? Чи, можливо, хочете витрачати менше грошей на прибирання свого офісу? Якщо відповідь на всі ці запитання ТАК, тоді Вас точно зацікавить Розумний пилесос.

  Сьогодні, пилесос вже не просто пристрій для прибирання, а робот, яким можна управляти на відстані, наприклад починати прибирання знаходячись на роботі або включити його в Сценарій Розумного дому, щоб цей процес починався через кожних 2 дні, скажімо о 15:00. Однією з головних його відмінностей від звичайних пилососів є здатність Розумного пилососа самостійно приймати рішення. Він оснащений безліччю датчиків (інфрачервоні та ультразвукові датчики, гіроскоп, акселерометр, спідометр, компас та ін.), які дозволяють йому точно аналізувати дані про оточуюче середовище: орієнтацію, швидкість, ступінь забруднення та ін. і обирати найбільш зручний механізм прибирання для досягнення ідеальної чистоти. Наприклад, інфрачервоний датчик дозволяє пилососу орієнтуватись в просторі, обирати траєкторію руху та не повторювати прибирання там, де воно вже було зроблене. А наявність ультразвукових датчиків запобігає зіткненням з різними предметами та меблями, але якщо це все таки сталося, робот обов’язково про це дізнається і змінить траєкторію руху бо оснащений контактним датчиком фізичних зіткнень.

  Ви можете спілкуватись зі своїм роботом: обирати тип прибирання (вологе чи сухе), режим роботи (зигзагоподібні рухи, рух по спіралі, рух вздовж стін),  слідкувати за його роботою, ставити віртуальні межі й орієнтувати його на прибирання найбільш забруднених місць, а також дізнаватись про можливі проблеми через додаток в телефоні, оскільки Розумний пилосос підключається до мережі Інтернет через Wi-Fi . Це, також, дає можливість інтегрувати його в систему Smart Home для зручної взаємодії з іншими приладами та системами та включати до Сценаріїв.

  Компанія U-Smart розуміє цінність Вашого часу, тому підбере для Вас найбільш оптимальний варіант Розумного пилососа, а також налаштує його роботу в системі Smart саме під Ваш графік, щоб Ви мали змогу витрачати свій час на більш важливі речі, ніж прибирання.

Отримайте безкоштовну консультацію