Чашка ароматної кави – це давно вже не просто гарячий напій, який п’ють для того щоб скоріше прокинутись зранку. Сьогодні чашка кави має набагато більше значення. Для когось – це ранковий ритуал з якого починається день повний пригод, хтось з чашкою кави укладає важливі угоди і будує грандіозні плани, а для когось це привід зустрітись з давніми друзями чи коханими людьми. Скільки чудових моментів починались зі слів: «А давай вип’ємо разом кави?».

  На даний момент магазини, кафе та ресторани пропонують нам широкий вибір марок та найменувань кавових напоїв на будь який смак: американо, лате, капучино та багато інших. Але крім якості кавових зерен, велике значення має ще й спосіб приготування. Для того щоб Ви починали свій ранок зі смачної і запашної кави, U-Smart радить тільки найкращі Розумні кавові машини.

  Кавові машини зі Smart функцією надзвичайно зручні та прості у використанні, адже ними можна управляти як кнопками на самій машині так і через додаток. Але найцікавіше це функції, які пропонують виробники. Так, через додаток на смартфоні, Ви можете обрати вид напою, кількість, час і ступінь подрібнення зерен, а також бажану кількість молока і порцій та час підігріву. Незважаючи на запропоновані варіанти напоїв, смак кави можна налаштувати індивідуально під себе і зберегти варіанти які Вам сподобались в додатку.

  Розумну кавову машину можна запрограмувати вмикатись і робити каву кожного ранку о 07:30, що дозволить Вам зекономити багато часу, якого вранці постійно не вистачає. Коли напій буде готовий, машина повідомить Вас звуковим сигналом на смартфоні. І непотрібно турбуватись, що кава охолоне, якщо Ви не можете випити її одразу, оскільки термостат триматиме сталу температуру потрібну кількість часу.

  Розумні кавові машини безпечні у використанні, оскільки оснащені системою автоматичного вимкнення у разі перегріву чи у випадку, якщо Ви неправильно встановите фільтр після його очистки. А якщо Ви довго не користуєтесь машиною вона автоматично переходить в режим енергозбереження.

  Якщо Ви обожнюєте каву і не уявляєте початок дня без її смаку і аромату або хочете встановити розумну кавову машину в офісі, команда U-Smart запропонує Вам безліч варіантів та допоможе налаштувати цей розумний пристрій для задоволення саме Ваших потреб.

Отримайте безкоштовну консультацію