Скільки раз з Вами траплялось таке, що Ви кидали в пральну машину речі нормального розміру, а діставали на розмір менші? Скільки раз Ви засмучувались через невиведені плями? А як неприємно було бачити мильні розводи на щойно випраних речах?

  Попри безліч нових режимів прання, великої різноманітності миючих засобів ми постійно стикаємося з одними і тими ж проблемами, частіше за все через незнання і лінь розбиратись в усіх інструкціях, які додаються до пральної машини. І часто ми думаємо, що було б непогано якби пральна машина сама приймала рішення щодо очищення нашого одягу і білизни.

  Ну що ж, сьогоднішній ринок побутових пристроїв пропонує Вам велику кількість варіантів, які задовільнять Вас як в функціональному плані, так і в плані ціни. А найголовнішою перевагою таких пристроїв є Smart функції, які реалізуються через підключення їх до мережі Інтернет через Wi-Fi, а отже Ви маєте змогу дистанційного керування ними. Розумною таку машину робить здатність самостійно примати рішення. Наприклад, після того, як Ви внесете дані про тип тканини і ступінь забруднення, вона запропонує Вам найоптимальніший режим прання або виведення плям. А на основі ваги брудної білизни, яку, до речі, визначає сама машина, використає потрібну кількість прального порошку і води, що дозволить економити на миючих засобах і не стикатись з проблемою мильних розводів на одязі через надлишкове використання прального порошку.

  Також Розумні пральні машини енергозберігаючі, оскільки оснащені великим барабаном з зворотним обертанням задньої стінки, що дозволяє за раз прати більше білизни за меншу кількість часу, без втрат у якості прання. Деякі розумні пральні машини обладнанні ще й функцією розгладжування білизни парою, що дозволить не тільки зекономити час на прасуванні, а й позбавить одяг від мікроорганізмів, які накопичуються за час використання.

  Не можна не згадати ще й про те, що виробники пропонують нам Розумні пральні машини з новими типами двигунів, які працюють набагато тихіше і довговічніше ніж звичайні. А ще оснащені надійними системами захисту від протікань та перепадів напруги.

  Компанія U-Smart допоможе підібрати Розумну пральну машину яка б задовольняла Ваші основні функціональні потреби та була простою у використанні, а також пропонує налаштування та інтеграцію такої пральної машини в систему Smart Home.

Отримайте безкоштовну консультацію