В сучасному високотехнологічному середовищі з’являються нові способи підвищення рівня безпеки як своєї приватної власності, особистої безпеки так і безпеки робочих приміщень офісів, паркінгів та ін. Одним з таких способів є використання IP домофонії, яка має безліч переваг порівняно зі звичайними домофонами. 
  Провідний виробник таких систем компанія besIP визначає декілька основних переваг. По-перше це фіксація і перегляд інформації з IP камер, адже система має можливість підключення до 32 IP відеокамер, 9 панелей виклику, модулів управління розумним будинком, пожежною сигналізацією, а також управляти функціями домофону та відеоспостереження з одного пристрою. А після об’єднання однієї панелі виклику з будь-якою кількістю відеодомофонів в будинку в одну систему, ви зможете управляти цілим житловим комплексом з центрального сервера або працювати повністю автономно. Система BAS-IP може працювати в існуючій локальній мережі, при цьому не порушуючи її роботу, вона проста в установці, так як не потребує прокладання додаткових кабелів. Тому таку систему зручно використовувати як для приватного будинку, так і для багатоквартирного комплексу або офісу (установивши систему один раз, Ви зможете здійснювати зв’язок з усіма офісами в будівлі, а центральне управління і моніторинг входів залишите за пультом охорони).
  По-друге система BAS-IP  має інтеграцію з системою контролю доступу (СКД), оскільки підтримує Wiegand-26+, що дає можливість підключати зчитувачі панелей виклику до контролерів будь-яких інших виробників СКД. Також система має можливість інтеграції з домашньою автоматикою, тобто з системою Smart Home бо підтримує протокол KNX, що дає можливість широкого використання моніторів BAS-IP для управління не тільки домофонною системою, а й іншими системами розумного будинку (освітленням, опаленням та навіть шторами).
  По-третє це можливість переадресації викликів на безкоштовний мобільний додаток BAS-IP Intercom (Android, iOS), адже прилади BAS-IP мають підтримку відкритого протоколу SIP 2.0.
  Система має безкоштовний віддалений сервіс BAS-IP, підтримку сторонніх додатків та віджетів, а ще відкритий API, що дозволяє взаємодію з іншими системами та додатками. 
  Також Ви маєте можливість створення індивідуального графічного інтерфейсу, який буде повністю задовольняти Ваші індивідуальні вимоги або вимоги, які існують до певних об’єктів. 
  А найголовніше Ви матимете можливість доступу в приміщення за допомогою мобільного телефону (мобільний доступ  UKEY), що зводить можливість того, що Ви не потрапите додому чи в офіс до мінімуму, адже телефон завжди з вами, на відміну від звичайних ключів, які дуже легко забути або загубити. Крім того звичайний ключ або карту доступу можна легко скопіювати або вкрасти. Мобільну ідентифікацію UKEY скопіювати неможливо, а у випадку викрадення телефону проникнення до приміщення все одно майже неможливе, адже на телефоні завжди є додатковий захист у вигляді паролю або ідентифікації відбитку пальця.
Встановивши систему BAS-IP Ви можете бути спокійні за свою безпеку, а також безпеку свого майна, система допоможе зручно і швидко автоматизувати різні аспекти Вашого життя і покаже переваги запровадження Smart Home технологій. 


 

Отримайте безкоштовну консультацію