1. Недостатнє планування. Для того, щоб Ваш дім був безпечним, надійним та комфортним, необхідно ретельно продумати найменші деталі, взяти до уваги особливості саме Вашого приміщення і зробити розрахунки ще до початку робіт, інакше є великий ризик того, що Розумний дім буде не таким вже й розумним, адже функції будуть протиречити та заважати роботі одна одної.

   2. Бажання зробити все самостійно. Smart Home — це інженерна система, проста у використанні, але досить специфічна у налаштуванні, а отже її установка потребує досвіду і знань. Тому краще довіритися професіоналам.

   3. Комбінування виробників. Насправді, інсталятори часто використовують дивайси різних виробників у одному приміщенні, проте іти на такий крок можна лише за умови наявності глибокої обізнаності у продукції і особливостей (переваг та недоліків) кожної з них. 

   4. Недоречний вибір компанії-виробника. Іноді, те що підходить для приватного будинку абсолютно не функціонує в офісі і навпаки. Все залежить від конкретного продукту, а отже, обравши дивайси «не тієї» компанії можна втратити багато часу та грошей.

   5. Надфункціональність. Забагато функцій та Smart пристроїв можуть перетворити Ваш дім на технологічну лабораторію, де вже не йде мова про затишок та комфорт. До того ж, багато хто витрачає гроші на функції, які насправді ніколи не знадобляться саме у цьому приміщенні. То ж перед вибором дивайсів слід розробити план розташування кожного з них та обдумати доцільність використання останнього щодо Вашого розпорядку, графіку роботи та типу приміщення.

 

Отримайте безкоштовну консультацію