Турбота

   Ми не можемо уявити себе без домашніх улюбленців, які дарують нам радість і тепло. А для того, щоб наші тваринки були веселі і здорові про них необхідно добре дбати. Проте, ми не завжди можемо вчасно повернутися додому, щоб, наприклад, нагодувати кота, песика, папугу чи рибку. А для деяких тварин запізнення їжі всього на дві години може стати критичним для здоров’я. Саме тому буде доцільно використовувати Smart систему догляду за домашніми тваринами. 
   За допомогою приладів Розумного будинку Ви можете дистанційно керувати роботою спеціальних годівничок або налаштувати регулярну подачу води та їжі, скажімо, кожні 7 годин. В залежності від типу годівнички, можливо також міняти обсяг їжі та води, які видаються за один раз. 
   Так, якщо Ви затримуєтеся на роботі, більше не треба хвилюватися, що Ваша тваринка чекає на Вас вдома голодна і відчувати себе винним. Достатньо просто взяти Ваш смартфон, зайти в розділ "Турбота", визначити, яку кількість їжі треба подати й натиснути на кнопку. При необхідності також є можливість налаштувати спеціальний сигнал, який повідомлятиме Вашому улюбленцю, що час іти їсти. Якщо ж Ви знаєте, що можете забути нагодувати улюбленця через велику кількість справ, ввімкніть подачу їжі у сценарій.
   Коли Ви не встигаєте вигуляти собаку і попросили друга прийти й допомогти Вам, у пригоді стане функція дистанційного контролю доступу, яка дозволить людині без механічного ключа потрапити до Вашої оселі, але тільки в разі, якщо Ви дозволите вхід у додатку на смартфоні. Детальніше про це у розділі Безпека/Контроль доступу. 
   Ви можете наглядати за своїми улюбленцями, знаходячись на роботі або у відпустці. Така система також дозволяє розмовляти з тваринами, запобігаючи шкоді, яку вони можуть зробити, думаючи, що їх ніхто не бачить. 
   Залежно від Ваших потреб, команда U-Smart створить сценарій підходящий саме для Вашого улюбленця і суттєво допоможе турбуватись про нього.

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0800 332 926

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 66, офіс 1