Відеонагляд

Відеоспостереження є одним з найефективніших способів контролю Вашої оселі. Система відеонагляду U-Smart дає можливість дивитися відеотрансляцію в режимі онлайн або відеозапис подій потрібного Вам відрізку часу, незалежно від Вашого місця перебування та часу доби за допомогою смартфону. Відеозапис при цьому можна транслювати також на будь який екран телевізора, компютера чи панель управління.

Якщо дома чи офісі спрацює пожежна сигналізація або надійде повідомлення про іншу аварійну ситуацію, під час Вашого відрядження або відпустки, Ви зможете легко перевірити, що і де сталося. Це є дуже важливим коли Ви фізично не можете перевірити чи все в нормі, але хочете бути спокійними за своє майно.

В межах системи Розумного відеонагляду можна налаштувати систему розпізнавання лиць, щоб контролювати роботу обслуговуючого персоналу (прибиральниці, няні, тощо), знати, коли Ваша дитина повернулася додому зі школи або про несанкціоноване проникнення сторонніх осіб.

На промислових об'єктах або у великих офісах систему розумного відеонагляду можна використовувати для централізованого спостереження за виробничим процесом, а також для оптимізації роботи працівників та налаштування робочого графіку шляхом фіксації прибуття/ відбуття працівника на роботу/з роботи.

Головною функцією Розумного відеоспостереження є надання впевненості у власній безпеці, а також безпеці своїх близьких, майна, особистої та робочої інформації.  Таким чином, встановивши систему розумного відеонагляду Ви зможете спостерігати за домашнім персоналом, наглядати за маленькими дітьми та домашніми улюбленцями та швидко налаштуєте роботу на своєму підприємстві.

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0800 332 926

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 66, офіс 1