Розумна економія тепла

Не залежно від того, живемо ми в маленькій квартирі чи великому будинку, маємо невеличку крамничку або величезну фабрику, нас всіх об’єднує одне бажання: економити тепло, а отже й гроші, а ще організовувати житло та робочий простір максимально ефективно. Розумна система зберігання тепла від U-Smart допоможе Вам в цій нелегкій справі.

Якщо знаходячись дома або офісі, Ви відчуваєте, що змерзли Вам не потрібно виконувати практично ніяких дій, а лише взяти в руки смартфон і підняти температуру у всьому приміщенні або в окремій кімнаті до потрібного рівня. У випадку, якщо Ви самостійно не знизите температуру перед тим як піти, сценарій енергозбереження зробить це за Вас. Оскільки можна налаштувати систему так, щоб Розумний будинок отримував інформацію про Ваше місцезнаходження і підлаштовував свою роботу під неї.

Smart Home дасть Вам можливість в один клік ввімкнути теплу підлогу в дитячій кімнаті або у всій квартирі, коли діти дома, і так само швидко вимкнути її, коли вони в школі, дитсадку чи іншому місці. Якщо ж Ви забули зробити певний сценарій, система проаналізувавши всі факти, сама запропонує Вам вимкнути підігрів підлоги і зекономити тим самим тепло.

Для тих хто має чіткий режим дня підійде сценарна система, яка спирається на час доби. Так, система Smart Home знає, що Ви прокидаєтесь о 07:00, тому о 06:30 підвищить температуру в будинку на 3° С щоб Ви не відчували неприємний перепад температури після сну, а значить Вашому організму не доведеться справлятися з лишнім стресом.

О 08:00 Ви, як правило,  ідете на роботу тому в цей час Розумний будинок знизить температуру в домі до мінімально можливої для Вас позначки (цей показник Ви можете обрати самостійно і змінити в будь який момент). До 18:00 система опалення в будинку налаштована на максимальне енергозбереження, адже немає сенсу максимально опалювати порожнє приміщення. І все ж таки важливо підтримувати мінімально комфортну температуру для того, щоб не затрачати занадто багато теплової енергії для досягнення бажаної для Вас температури коли Ви будете дома. Щоб о 18:30 Ви повертались в атмосферу затишку та тепла.

Важливо сказати, що крім особистих налаштувань власника, Розумний будинок також орієнтується на температуру зовнішнього середовища та інші погодні умови для того щоб зробити систему опалення максимально ергономічною та ефективною.

 О 23:00, за пів години до того як Ви ляжете спати, Розумний будинок знизить температуру в приміщенні на 1° С, оскільки відомо: щоб заснути наш організм знижує температуру тіла на саме на 1° С. В 00:15 Smart Home знизить температуру ще на 1-2 ° С і посилить вентиляцію приміщення, щоб забезпечити Вам максимально глибокий і якісний сон.

Вище представлено один з популярних сценаріїв економії тепла в будинку. Ви можете обрати будь який інший сценарій, відштовхуючись від особливостей Вашого розкладу дня, типу приміщення та типу діяльності. Smart економія тепла також буде доцільною і ефективною для офісу, магазину, ресторану чи виробництва. Така система не тільки значно полегшить Вам життя і зробить його більш комфортним, економитиме ваші час та гроші, а ще й дозволить долучитись до збереження довкілля.

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0800 332 926

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 66, офіс 1