Розумні штори

   Всі ми іноді лінуємося підвестися з ліжка, щоб запнути штори і сховатися від яскравого ранкового сонця або відкривати їх коли потрібно прокидатися. Щоб вирішити проблему в один клік достатньо просто встановити систему Розумні штори та насолоджуватися сном і дотримуватись режиму, вчасно прокидаючись на роботу або для занять спортом.

  Якщо Ваш режим є чітким і стабільним, ідеальним рішенням стане сценарій: окремо для штор в якійсь одній кімнаті чи загальний для всієї квартири. Скажімо, Ви прокидаєтеся о 8:00, тоді штори будуть автоматично відкриватися о 07:55 кожного дня, крім вихідних. Важливою є також можливість автоматичного закриття штор після заходду сонця і ввімкнення освітлення в будинку для неможливості спостереження за Вами з вулиці — Розумні штори захищатимуть Вас від чужих очей.

  Що ж до офісних приміщень, то ми рекомендуємо використовувати засоби, які спеціально для них призначені, такі як офісні ролети або надсучасний Smart Glass. Принцип роботи цих дивайсів ідентичний з домашніми шторами, а ще їх можна підлаштувати під робочий графік працівників. Наприклад, ролети будуть підійматися перед початком робочого дня і опускатися після його закінчення. Не менш ефективним є використання пристрою Smart Glass, що являє собою склю з затемненою плівкою, яка при подачі електричного струму стає прозорою, що, при потребі, дозволяє робити прозорі перегородки непрозорими (коли в кабінеті проходить нарада або переговори) і навпаки. Такий пристрій можна використовувати й замість ролетів на вікнах. Ці системи виглядають дуже органічно та стильно в офісах та на підприємствах, а також дозволять зекономити Ваш час, який Ви використовуєте для відкривання/закривання звичайних жалюзі.

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0800 332 926

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 66, офіс 1