Прибирання

Прибирання є одним з домашніх обов'язків, на який ніколи не вистачає часу. Адже цілий тиждень ми ходимо на роботу, а на вихідних хочемо від неї відпочити. Абсолютно природньо, що наші приорітети не завжди переважають на користь побутових справ. Проте разом із розвитком комп'ютерних технологій, медицини і науки наш час пропонує також і технологічні вирішення багатьох рутинних справ. 
 Вирішенням проблеми підтримання чистоти є Розумний пилосмок. Його найголовніша особливість полягає у можливості дистанційного керування за допомогою смартфону, а отже, Ви можете почати прибирання в своїй оселі навіть перебуваючи в іншій країні. У разі, якщо Розумний пилосмок має функцію вологого прибирання, власник може назавжди забути, що таке брудна підлога. Smart пилосмок обов’язково передає інформацію про рівень забруднення своєї «корзини» у додаток на смартфоні, щоб уникнути ситуації, коли дистанційно ввімкнути його буде неможливо через переповненість пилом та брудом. 
Подібно до всіх Smart Home девайсів Розумний пилосмок можна залучити до певного сценарію, наприклад: прибирання щопонеділка, середи на суботи о 13:00. Таким чином у Вашому домі завжди буде чисто практично без Вашого втручання.

 

 Сценарії прибирання можуть бути надзвичайно корисними також в офісах чи на виробництві. Так, поєднавши пилосмок із датчиками руху, можна налаштувати його роботу таким чином щоб він починав прибирання лише тоді, коли в офісі нікого немає. Такий пилосмок або система з декількох пилосмоків стануть у пригоді на підприємствах з ненормованим робочим графіком. Розумний пилосмок зекономить Ваш час та гроші, а також дозволить тримати підлогу ідеально чистою без всяких фізичних зусиль.

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0800 332 926

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 66, офіс 1