Пожежна безпека

    Одним з найбільших страхів нашого часу є страх в одну мить втратити все майно, зароблене тяжкою працею. Годі й казати про те, що вогонь може забрати життя будь-кого з мешканців оселі. Система датчиків, встановлена U-Smart дає можливість позбавитися цих страхів назавжди, адже Розумна пожежна система відстежить витік газу, задимлення, коротке замикання, вимкнення вентиляції та інши ймовірні причини виникнення пожежі.

    У разі спрацьовування одного з таких датчиків, на телефон клієнта миттєво приходить повідомлення про небезпеку, яке неможливо пропустити через різкий характер звуку та привертаюче увагу зображення. Повідомлення також розбудить Вас, якщо Ви спите всередині задимленого приміщення, а отже, врятує Ваше життя.  В офісі або на виробництві Розумна система пожежної безпеки автоматично активує евакуаційну сирену та ввімкне евакуаційні вказівники.

    У разі нанявності додаткових Smart пристроїв, система може самостійно перекрити газ, знеструмити приміщення або ввімкнути вогнегасну систему та викликати пожежну службу.  Окрім того, за допомогою смартфону власник U-Smart Home також може дистанційно керувати всіма розетками в домі і вимкнути будь-яку з них або всі відразу.

    Отже широкий спектр можливостей Розумної пожежної системи від U-Smart дасть Вам можливість почуватися захищено і комфортно і позбавить Вас страху перед можливістю настання аварійної ситуації.

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0800 332 926

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 66, офіс 1