Освітлення

За допомогою Smart системи Ви можете вмикати та вимикати світло у будь-якому приміщенні одним кліком на екрані смартфона. Більше того, ця система дає змогу змінювати яскравість та колір світла, від м’якого жовтого світіння як у свічки до сліпучого білого офісного світла. Колір освітлення також може бути різним (синім, зеленим, рожевим, тощо). У поєднанні ці кольори можуть використовуватися у певних режимах, наприклад, різнокольоровий режим - «Вечірка».

 Вам не тільки не потрібно вставати з ліжка, щоб вимкнути світло, коли відчуваєте, що майже заснули, а й не треба для цього знаходитись в кімнаті або взагалі вдома.

  Розумна система освітлення підключена до всіх датчиків та пристроїв, що можуть вплинути на її роботу і внести певні зміни. Так, датчики присутності вмикають і вимикають світло, в залежності від того, є хтось у приміщенні чи ні. А Ваш Apple Watch чи інший годинник, синхронізований з Розумним будинком, може ввімкнути світло в той момент, коли Вам необхідно прокидатися.

Сценарій «Перегляд фільму» автоматично вимикає світло у кімнаті у момент початку фільму, та вмикає його, якщо Ви ставите на паузу.

А завдяки сценарію "Романтичний вечір", який приглушить світло і зробить його максимально м'ягким і приємним, можна створити незабутню затишну атмосферу для романтичної вечері. 

U-Smart пропонує індивідуальне налаштування системи освітлення під потреби кожного члена сім'я або потреби підприємства чи офісу для створення комфортних умов життя та підвищення продуктивності роботи.

 Smart освітлення дає можливість боронити Вашу оселю чи офіс від зловмисників, завдяки функціїї імітації присутності. У випадку, коли власникові необхідно на довгий період часу залишити свій дім, квартиру, офіс тощо, режим «Імітація присутності» самовільно вмикає світло у приміщенні на певний час. Ви можете самостійно обрати час та тривалість світіння, або ж програма обере хаотичний сценарій, який створюватиме враження, що всередині приміщення постійно хтось перебуває, для додаткового підвищення рівня безпеки Вашої приватної власності.

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0800 332 926

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 66, офіс 1