Організація робочого простору

Організація робочого простору

   Найважливішим для кожного работодавця є висока ефективність роботи його працівників, тобто можливість за мінімальну кількість часу і з мінімальними витратами отримати максимальний результат. Не секрет, що для якісного виконання своїх обов‘язків кожному потрібні комфортні умови роботи. За даними різноманітних досліджень у світлих просторих приміщеннях, які мають хорошу вентиляцію, люди працюють на 30% ефективніше, ніж у темних тісних і душних.

   Провідні світові компанії, такі як Google, Airbnb, Amazon, Zappos, Mindvalley фокусуються на створенні максимально комфортних умов роботи для своїх співробітників.
   Проблема більшості офісів полягає в тому, що на підтримку зручних умов праці йде забагато енергії, зусиль та фінансових витрат, оскільки до цього процесу зазвичай залучено досить багато працівників. Система Розумний офіс вирішить всі запитання, які стають перед середньостатистичним работодавцем і допоможе автоматизувати більшість процесів, які зазвичай необхідно було контролювати співробітникам особисто.

Клімат-контроль

   Розумний офіс здатен налагодити систему повітропостачання, опалення та кондиціювання таким чином, що ані власнику, ані співробітникам не потрібно буде витрачати часу на її контроль. Розумна система клімат-контролю підпорядковується сценаріям, розробленим для кожного конкретного офісу в залежності від особливостей діяльності та розкладу робочого дня. Наприклад, за півгодини до початку робочого дня, система автоматично вмикатиме додаткову вентиляцію у приміщенні, та вирівнюватиме температуру до необхідної відмітки, а після закінчення - всі системи автоматично перемикатимуться у режим енергозбереження. У разі різкої зміни температури ззовні, система самостійно може підлаштовуватися й обирати оптимальний режим для офісу аж поки налаштування не будуть змінені вручну.
У разі необхідності, змінити температурний чи вентиляційний режим можна в додатку на смартфоні або на панелі управління.

Освітлення

   Наступне питання, яке виникає у великих офісах та на виробництвах — питання оптимізації та автоматизації системи освітлення. Оскільки офіси і підприємства зазвичай потребують додаткового освітлення, навіть удень, важливо зробити систему освітлення максимально ефективною та ергономічною. Декілька годин розрахунків та перевірок під час розробки сценарію, і Ваш офіс матиме ідельно комфортний рівень освітлення у будь-який час.
Сценарії Розумного освітлення включають в себе:
— автоматичне ввімкнення та відключення освітлення на початку та в кінці робочого дня;
— чутливість до зниження рівня природного світла у певних точках офісу, автоматичне вмикання електричного освітлення у разі зменшення рівня природного світла;
— зміна інтенсивності освітлення відповідно до часу доби, рівня природного світла та кількості співробітників у приміщенні;
— автоматичне ввімкнення освітлення у вбиральнях, кухні, кімнатах відпочинку, тощо;
— режим енергозбереження заснований на особливостях приміщення, часу доби, розкладу роботи, рівня природного освітлення ззовні, тощо;
— можливість змінити весь сценарій або окремий його пункт у будь-який момент.

Керування електричними пристроями


Для економії часу та зусиль, Smart Office пропонує Вам та Вашим співробітникам дистанційно керувати всіма електричними пристроями в офісі або на виробництві. Окрім того, система Розумний офіс дає можливість керувати розетками, а отже управляти цілими групами техніки.
   Так, конференц-зал можна дистанційно підготувати до презентації. Не підводячись зі звичного робочого місця, Ви чи Ваші підлеглі можете ввімкнути комп‘ютер, принтер, проектор або екран, виставити комфортну температуру та провітрити приміщення. За допомогою нашої Smart системи, весь процес підготовки займе не більше 5 хвилин. За такою схемою можна налаштувати роботу приладів у всьому офісі або на підприємстві, тим самим мінімізуючи витрату часу на рутинні процеси.

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0800 332 926

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 66, офіс 1