Охорона

    Під поняттям «безпека» сьогодні розуміють повну особисту недоторканність та можливість контролювати свою власність. Очевидною складовою Smart системи безпеки є відеоспостереження, яке має свої особливості  порівняно з звичайною системою відеонагляду.

     По-перше, відеотрансляцію в режимі реального часу можна переглядати просто у своєму смартфоні або подивитись відеозапис потрібного Вам відрізку часу з будь якої камери будинку чи офісу. По-друге, систему відеоспостереження можна поєднати з датчиками руху та інфрачервоними датчики для того, щоб вона починала запис відео після того, як у кімнаті з’явився рух або теплове випромінювання. Такий сценарій є особливо актуальним у той час доби або дні коли у приміщенні нікого не повинно бути, а отже - рух є сигналом про стороннє втручання.

   Іншим компонентом Розумної охоронної системи є Розумна сигналізація. У разі спрацьовування сигналізації Alert-повідомлення приходить на телефон власникові, а також в охоронну компанію. При цьому можна миттєво завантажити відео з зовнішніх та внутрішніх камер спостереження, щоб точно визначити тип небезпеки.

   У випадку, якщо виявлено стороннє втручання, Розумна охорона заблокує двері і не дозволить зловмисникам вийти з приміщення до прибуття поліції чи співробітників охоронної компанії. Повідомлення про блокування дверей прийде у мобільний додаток та до охоронної компанії.

   До способів активної охорони можна віднести так звану функцію «Імітації присутності». Це сценарна функція, яка імітує присутність власників у будинку в разі довгого відрядження чи відпустки. Система у визначений час (різний для кожного дня тижня) вмикає світло, телевізор і музику. Таким чином для посторонніх створюється враження, що Ви перебуваєте вдома.

Тож, оснастивши свою оселю системою Розумної охорони Ви можете не лише вчасно дізнаватись про несанкціоноване проникнення до Вашої оселі, офісу чи підприємства та затримувати зловмисника всередині, а й попереджати виникнення таких ситуацій імутуючи свою присутність коли фізично Ви знаходитесь в іншому місці.

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0800 332 926

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 66, офіс 1