Медіасистеми

Під поняттям Медіасистеми мається на увазі сукупність всіх аудіо та відеосистем у приміщеннях будь яких розмірів та з будь якою кількістю кімнат (від маленьких квартир чи конференцзалів до великих торгівельних центрів).   Розумна медіасистема дає можливість керувати ними дистанційно за допомогою смартфону. Тобто ввімкнути фільм чи ролик на YouTube можна не знаходячись у кімнаті, де стоїть телевізор, і навіть, не перебуваючи всередині приміщення.  

  Окрім того, Smart медіасистема під’єднується та спілкується з іншими дивайсами та датчиками у приміщенні. Так, при налаштуванні певного сценарію, разом з початком повнометражного фільму може вимикатися світло, музичні кліпи чи плейлисти супроводжуватимуться різнокольоровим мерехтінням, а сценарій «Ранок» рівно о 07:45 буде вмикати Вашу улюблену музику, мультфільм чи канал.  

  При наявності декількох екранів у різних кімнатах квартири чи дому можна налаштувати зовсім футуристичну систему: відео чи аудио вимикатиметься у кімнаті, з якої Ви щойно вийшли й непомітно для Вас продовжуватиме іти там, куди Ви зайшли. Не треба витрачати часу на те, щоб знов ввімкнути телевізор, знайти відповідний канал чи сайт, та щей перемотати відео на необхідний момент. Відео буде ніби переслідувати Вас, переміщуючись по екранах квартири. Якщо у кімнаті немає екрану, але є колонки, то транслюватиметься тільки звук. Така функція зробить щасливішими всіх, хто любить послухати музику в душі.

   Слід зазначити, що перелічені функції — лише крапля в океані Smart можливостей Вашої медіасистеми. В залежності від типу приміщення, Ваших інтересів, потреб та роду діяльності U-Smart може запропонувати десятки цікавих Smart медіафункцій, які полегшать Ваше життя, зекономлять час або просто зроблять його більш яскравим та різноманітним. 

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0800 332 926

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 66, офіс 1