Контроль персоналу

Кожен роботодавець хоче бути впевненим у безпеці свого офісу чи підприємства, а також в тому, що всі співробітники добросовісно використовують робочий час (вчасно приходять на роботу і вчасно ідуть додому). Вирішити ці проблеми може наша система Smart Office, що передбачає підвищення рівня безпеки та налаштування робочого графіку, оптимізацію роботи та покращення її якості. Отже, система Розумний офіс пропонує:
  1) По-перше - Розумний офісний замок, який не тільки пропускає або не пропускає працівників до офісу (можна використовувати ідентифікацію карткою, відбитком пальця, сітківкою ока, тощо), а ще й зберігає в системі час, коли співробітник прийшов, і час, коли він пішов з роботи. При відповідному налаштуванні система може показувати статистику кожного працівника за тиждень, місяць, тощо. 
  2) По-друге, система Розумний офіс дає змогу контролювати всіх відвідувачів офісу протягом робочого дня і після його закінчення. А якщо один з працівників офісу запрошує до себе друга або друзів, навіть у неробочий час, система зафіксує кількість візитерів, їх зовнішній вигляд та час відвідування. Така функція дає змогу захистити персонал і майно від зловмисників, контролювати відвідування співробітників, зробити офіс максимально безпечним. 
  3) Окрім того, неймовірно корисною функцією Розумного замка та Розумного домофону, є можливість повідомити директора, бугалтера, HR менеджера про прихід того чи іншого співробітника. Доступ до цієї функції можна зробити обмеженим. Більше не треба кожні 10 хвилин підводитися і дивитися, чи прийшла потрібна Вам людина, не треба телефонувати їй, або відволікати когось з колег проханням повідомити, коли працівник буде в офісі. У той момент, коли система ідентифікує потрібного Вам співробітника на вході, вона одразу ж надішле повідомлення Вам у додаток.
  4) Щодо безпосередньої охорони від стороннього втручання Розумний замок разом із Розумною системою безпеки можуть самостійно викликати співробітників охоронної компанії та поліції у разі, якщо зафіксують спробу проникнути до приміщення людиною, якої нема в базі даних. Актуально налаштувати таку функцію для неробочого часу для того, щоб виключити можливість проникнення зловмисників і гарантувати недоторканість майна офісу. 
  5) Важливим елементом Розумної системи безпеки в офісах є відеонагляд, функціїї якого тісно переплітаються із функціями контролю доступу. Перш за все, система відеоспостереження гарантує безпеку Вам та Вашим співробітникам. Адже камери, встановлені по всьому периметру приміщення, дають максимально повну картину офісу та пересування людей всередині та за його межами. Тобто, якщо щось зникло з кабінету, достатньо просто подивитись записи з камер відеоспостереження. Задля додаткового захисту, доступ до певних приміщень, кабінетів, офісів може також надаватися лише за відбитком пальця або сітківки і тільки певним працівникам. Так, Розумний замок зі сканером може бути встановлено не тільки на вході до офісу, а також і на вході в окремі його частини.
  Інша корисна функція Розумної системи відеоспостереження — можливість дистанційно контролювати роботу персоналу. За допомогою системи відеонагляду, розробленої саме для Вашого офісу, Ви можете наглядати за тим, як співробітники розподіляють свій час та аналізувати ефективність їх роботи. Проте важливо пам’ятати, що для здійснення відеонагляду за співробітниками обов’язково потрібен письмовий дозвіл кожного з них.

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0800 332 926

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 66, офіс 1