Контроль доступу

   Надійні вхідні двері та замок завжди асоціюються із безпекою. Проте у 21-му столітті вони повинні виконувати набагато більше функцій ніж раніше. Звичайного замка та ключа давно вже не вистачає для комфортного та безпечного існування не тільки офісів і бізнес-будівель, а й звичайних приватних квартир.  Система контролю доступу від U-Smart дозволяє дистанційно керувати вхідними та міжкімнатними дверима за допомогою одного лише смартфону. 

   Вхід за відбитком пальця або сканування сітківки ока дає доступ до приміщення лише тим особам, які внесені до бази даних. Таким чином дуже зручно обмежувати доступ у секретні частини публічного приміщення, особисті кабінети, приміщення підвищеної небезпеки, тощо. Для додаткового страхування такі системи можуть дублюватися звичайним механічним ключем або кодом. У разі 2х неспівпадінь малюнка сітківки або відбитка пальця особи, яка робить запит на вхід, власник одразу ж отримує Аlert-повідомлення у додаток з фото непрошеного гостя. У разі наявності відповідного сценарію, достатньо буде натиснути одну кнопку на екрані телефона, щоб викликати охоронну або співробітників поліції.
Розумна домофонія сповіщує власника про прихід гостей, незалежно від того, знаходиться він вдома чи ні. Відео з камери домофона транслюється у додаток на мобільному телефоні. При відповідному налаштуванні замка господар може дистанційно відкрити гостю двері або відповісти за допомогою динаміка домофона, створюючи ефект присутності у квартирі. Система безпеки U-Smart надає господареві відчуття повного контролю над своєю власністтю незалежно від місця його перебування.  Вам більше ніколи не доведеться залишати ключа сусідам, друзям чи родичам, якщо потрібно доглянути за домашнім улюбленцем поки Ви у від'їзді, адже Ви самі вирішуєте кого впустити і не нервуєте через можливість незаконного проникнення.
Якщо мова йде про офіс, то Розумна система безпеки дає можливість фіксувати час приходу кожного співробітника, а також час, коли вони йдуть з роботи. Це можливо зробити навіть без їх відома, адже необов’язково використовувати відбиток пальця або картку людини. Достатньо, щоб система розпізнала її по фото з камер відеоспостереження і внесла дані до бази. Таким чином можна також забезпечити реєстрацію відвідувань: система сповістить охорону чи власника про прихід людини, яка не внесена до бази даних. 
   Щодо оптимізації роботи в офісі або на виробництві, Розумний пункт контролю доступу може повідомити про прихід людини, чиє ім’я вбито у графі «Сповіщення». Тепер не треба весь час перевіряти та перепитувати, чи є на місті той чи інший співробітник. Достатньо просто внести ім’я у додаток, і як тільки система побачить цю людину, вона одразу відправить сповіщення тому, хто у цьому зацікавлений.

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0800 332 926

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 66, офіс 1