Комунальні послуги

   Як можуть бути пов’язані Smart Home та комунальні послуги? Значення показників різноманітних лічильників ніяк не підпордковується волі власника приміщення, ці показання неможливо змінювати фізично, дистанційно чи будь-яким іншим способом і вони точно не підпорядковуються жодним сценаріям. У чому ж тоді перевага Розумного будинку?

   Smart Home система вміє самостійно підраховувати кількість витраченої за певний період води, електроенергії, газу, тощо. Показання лічільників виводяться у додаток на мобільному телефоні, тобто Ви можете подивитись їх у будь-який момент. У зазначений Вами день на основі показань минулого місяця, актуальних показань, та вартості одиниці води, газу, тощо Розумний дім самостійно порахує, скільки необхідно заплатити за комунальні послуги у поточному місяці. При необхідності, система також може порівнювати актуальні результати з показниками минулих місяців і робити прогноз на майбутнє. Існує також функція, яка допомагає фіксувати кількість енергії, витраченої різними дивайсами та системами в середині квартири. Принцип її роботи схожий із тим, що й у смартфонах, коли ті визначають, як і на що використовується заряд акумулятора чи мобільний інтернет. Так, Smart система допоможе Вам зробити детальний аналіз ресурсоспоживання у приміщенні для того, щоб у майбутньому знизити його й зекономит кошти.

   Ще одна революційна функцію, яку може запропонувати Вам U-Smart — автоматична оплата комунальних платежів через інтернет-банкінг. Такий сервіс дасть можливість витрачати мінімум часу та сил на нудні та обтяжливі процеси.

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0800 332 926

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 66, офіс 1