Клімат-контроль

  Система Smart Home включає систему клімат-контролю,  управління вентиляцією, опаленням та кондиціюванням у приміщеннях різної величини та призначення.

  В залежності від Ваших потреб, Ви можете налаштовувати кліматичні сценарії або дистанційно керувати пристроями коли завгодно. Проте, найбільш ефективним буде комбінування цих двох типів управління. За допомогою сценарію можна дати Розумному дому чіткі розпорядження щодо дій у конкретних ситуаціях, наприклад, Сценарій «Сон» — знизити температуру на 1° C, активувати вентиляцію приміщення.

  При цьому сигналом для ввімкнення режиму можна обрати будь-що. Сценарій «Сон» може бути прив’язаний до часу доби (напр. 23:30), сигналу з датчиків присутності та руху (тобто коли у кімнаті присутня людина, але вона не рухається) або бути активований у той момент, коли Ви поставили будильник на смартфоні.

  Функція клімат-контролю за допомогою смартфону є також актуальною, коли Ви знаходитесь у приміщенні, але з якихось причин не можете зайти до іншої кімнати чи піднятись на інший поверх. Якщо ж мова йде про великий промисловий комплекс чи багатоповерхову будівлю (напр. готель), то функція дистанційного контролю є просто безцінною, адже перебуваючи у своєму кабінеті, Ви можете змінити температуру повітря у будь-якій точці приміщення, не відволікаючись від своїх справ, переговорів тощо. Окрім того, Розумний дім здійснює моніторинг температури, вологості та ступеню чистоти повітря й доповідає про всі зміни чи перепади.

  Сценарій «Не вдома» допоможе Вам зекономити енергію та гроші, адже Розумний дім вимкне опалення чи кондиціювання або знизить їх роботу до мінімальної обраної Вами мітки, як тільки Всі мешканці залишать оселю. За певний час до Вашого повернення додому система самостійно підвищує або знижує температуру повітря до необхідної позначки. Вам не треба заходити в холодне або душне приміщення і чекати півгодини, поки повітря прогріється або вихолоне до комфортної температури.

У багатьох аспектах система клімат-контролю пересікається з системою енергозбереження, і дозволяє використовуючи мінімум енергії, зробити максимально комфортні умови для роботи та відпочинку.

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0800 332 926

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 66, офіс 1