Розумне водопостачання, датчик диму і температури

  Ми з Вами давно звикли до побутових систем, які роблять наше життя легким та комфортним. маються на увазі такі системи як: водопостачання, газопостачання, централізоване опалення тощо. Проте іноді ці подарунки цивілізації можуть стати причиною чималих проблем та фінансових витрат. Такі явища, як пожежа, потоп, коротке замикання та витік газу абсолютно завжди є несподіваними та незапланованими та завдають чималих збитків або у найгіршому випадку можуть навіть забрати чиєсь життя. Система Розумний Дім дозволяє сценарно та дистанційно контролювати інженерні системи вдома, а також захистити Вас, Вашу оселю та майно від небезпечних ситуацій.

  Система Розумний дім оснащена датчиками диму, газу, витіку води, температури та якості повітря. Вона також вміє розпізнавати знеструмлення та коротке замикання у приміщенні. Таким чином, у випадку, коли в домі відбувається якась з перерахованих вище непербачуваних ситуацій, датчики розумного дому сигналізують про це системі, а вона присилає повідомлення про небезпеку на Ваш смартфон. Такі повідомлення супроводжуються різким характерним звуком, що не дасть Вам можливості не звернути на них уваги. 

  Окрім датчиків, систему також можна оснастити так званими виконавцями. Тоді у разі небезпеки розумний дім не тільки сповіщуватиме Вас, але й виконуватиме прописані у сценарії дії. Наприклад, при виявленні протікання води у ванній кімнаті, Розумний дім відправить сповіщення Вам на телефон, а також перекриє водопостачання всієї квартири. Таким чином Розумний дім вберігає своїх власників від чималих збитків. У разі наявності витіку газу чи наявності диму від пожежі, яка тільки починається, Розумний дім надійшле на телефон повідомлення про небезпеку, ввімкне в середині приміщення сирену, а також перекриє газ у квартирі, ввімкне систему пожежогасіння (у разі наявності) та викличе пожежників. Таким чином, Розумний дім може вберегти не тільки Ваш дім, а й Ваше життя та життя Вашої родини. 

  Ще одна позитивна функція розумних інженерних систем—це можливість налаштування сценаріїв типу «Відрядження», «Відпустка» тощо. За наявністю такиїх сценаріїв, коли система ідентифікує, що мешканців будинку, наприклад, 18 годин немає вдома, вона автоматично перекриває постачання всіх ресурсів, щоб виключити найменший ризик непердбачуваних ситуацій. Вам не потрібно більше хвилюватись, чи все в порядку з Вашою оселею. Достатньо просто відкрити додаток у смартфоні і переконатись, що системии, які могли б вийти з ладу—вимкнені, а одже не представляють ніякої небезпеки. 

  Отже, можливості системи Розумний дім є дуже широкими. Вона вміє управляти не тільки пристроями, але й інженерними системами, які знаходяться у приміщенні, роблячи Ваше життя надзвичайно безпечним та комфортним. 

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0800 332 926

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 66, офіс 1