Електросистема

   Сьогодні розетки — обов’язковий та звичний атрибут будь-якого приміщення. Ми не можемо уявити життя без електроенергії, а надто, без побутових приладів для роботи яких вона потрібна. В наш час ми звикли користуватись холодильниками, мікрохвильовими, прасками, комп'ютерами, тостерами, кавовими машинами та іншими приладами які забезпечують комфортне життя та продуктивну роботу. Для нормального і одночасного функціонування цих приладів квартира або офіс повинні бути обладнані безліччю розеток, кількість яких має задовільняти потребу в їх використанні. Ми пропонуємо не просто зручне та функціональне розташування розеток, а й значні переваги у користуванні ними.

   На сам перед, потрібно сказати, що Розумна розетка - це розетка оснащена датчиками які вимірюють кількість струму в кВ/год, що використовується тим чи іншим приладом, при потребі таку розетку можна вимкнути або ввімкнути дистанційно в додатку на смартфоні або ввімкнути для неї режим електрозбереження (наприклад для розетки в яку ввімкнений бойлер поки дома нікого немає).

   Ще однією перевагою є те, що за допомогою системи Розумний дім можна контролювати всі Smart розетки одночасно, а також систематизувати їх роботу та налаштувати її під свій графік. Таким чином, забута ввімкненою праска не змусить Вас повертатися додому в найбільш непідходящий момент, адже можна просто зайти у додаток і відключити розетки у спальній чи гардеробній або одну конкретну розетку, якщо Ви впевнені, що підключили праску саме до неї.

   Для Smart розеток, які досі мають традиційний вигляд, є ще одна перевага: вимкнувши всі розетки у кімнаті, Ви можете бути впевнені, що коли Ви на секунду відвернетеся, Ваша дитина не постраждає від удару струму. Для сімей з дітьми U-Smart також рекомендує обирати розетки із додатковим захистом від дітей, завдяки якому Ви зможете бути спокійними за своїх малюків.

   Розумна розетка, як і вся Smart техніка підпорядковується заданим власником сценаріям. Так, наприклад, Ви можете запрограмувати розетку в кухні вмикатися рівно о 7:30, а о 7:35 на Вас вже буде чекати кава чи окроп для ароматного чаю, розетку у ваннній кімнаті - і бойлер нагріватиме воду якраз перед вашим поверненням додому або кондиціонер охолоджуватиме повітря у вітальні.

   Обладнавши свій дім, офіс чи будь-яке інше приміщення Розумними розетками, Ви матимете повний контроль над всією технікою, якою володієте, незалежно від того де знаходитесь та зможете поччуватись спокійно навіть якщо згадали, що забути вимкнути якийсь із приладів.

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0800 332 926

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 66, офіс 1