Розумне опалення

   Електроенергія є одним з ключових ресурсів, що забезпечують нам комфортне існування. Практично всі прилади у нас вдома чи офісі працюють, використовуючи електроенергію, тому нагальним питанням є максимальне її заощадження.
   U-Smart пропонує можливість зробити будь-яке приміщення (особисте чи виробниче) максимально ергономічним, заощаджувати й ефективно використовувати електроенергію.
   Якщо Ваша тепла підлога або навіть уся система опалення базується на використанні електроенергії, то економити її допомагають перш за все енергозберігаючі сценарії. Спираючись на Ваш розклад та геопозицію, Smart Home Sistem вмикає, електричне опалення, теплу підлогу, електричний камін тощо, коли Ви знаходитесь вдома, і відключає їх, коли немає необхідності опалювати приміщення. Так само до енергозберігаючого сценарію можна прив'язати будь-які інші прилади. Наприклад, Smart Home не буде витрачати зайву енергію на підігрів води в бойлері тоді, коли Ви не плануєте користуватися гарячою водою. При цьому, система здатна самостійно вираховувати найекономічніший сценарій і корегувати його заради заощадження електроенергії.
   Розумний будинок налаштовує роботу всіх електроприладів так, щоб вони споживали мінімум енергії і вимкне обладнання, що не використовується.
Необхідно наголосити, що сценарій енергозбереження базується на особливостях приміщення та Вашій діяльності, а також на персональних особливостях та розкладі власника, тому не існує двох однакових енергозберігаючих сценаріїв. Для того, щоб розробити варіант максимального енергобереження саме для Вас, U-Smart проводить серйозні роботи, і в реультаті пропонує найефективнішу комбінацію саме для Вашого будинку чи офісу.

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0800 332 926

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 66, офіс 1