Смарт офіс

Сама по собі функція управління та контролю приміщенням дистанційно ще не робить його розумним,адже всі дії, так чи інашке, виконує власник, хоч він і може знаходитись за тисячі кілометрів від цього приміщення. Насправді, розумним його робить автоматизація, тобто таке налаштування системи, коли вона діє за певним сценарієм без Вашої участі і, навіть, може самостійно вирішувати проблеми. Під поняттям автоматизація мається на увазі не автоматизація роботи з файлами і документами, а автоматизація всієї техніки та систем для того щоб зробити роботу працівників максимально ефективною, а умови роботи — комфортними.

Автоматизація здебільшого засновується на Сценаріях — чітко прописаній послідовності дій системи у тій чи іншій ситуації. Кожен сценарій є суто індивідуальним і розроблюється за участі власника приміщення, щоб повністю налаштувати Розумний офіс для забезпечення потреб саме цього підприємства. Після налаштування вся техніка та системи в приміщенні працюватимуть без Вашого втручання. Скажімо, рівно о 8:30 вмикатимуться світло і кондиціонер, а під час обідньої перерви система посилюватиме вентиляцію, після закінчення робочого дня - переводитиме всі пристрої в режим енергозбереження, блокуватиме доступ до певних приміщень, та вмикатиме охоронну систему.

Проте є ряд функцій спільних для більшості підприємств. Однією з них є автоматичне відключення світла у порожньому приміщенні, що суттєво знижує витрати на електроенергію. Система датчиків присутності (краще, щоб дії системи базувалися саме на присутності, а не на рухах, адже іноді ми можемо бути у приміщенні, але не рухатися) автоматично вимикає світло у всьому приміщенні або певних його частинах: кухні, вбиральні тощо. Коли ж хтось заходить у порожнє приміщення, йому не потрібно шукати вмикач світла, адже воно запалюється автоматично. Автоматизована система освітлення також самостійно регулює яскравість світла в залежності від рівня освітлення на вулиці, часу доби тощо.

Надзвичайно важливо зазначити, що автоматизацію можна здійснити не тільки в квартирах, маленьких та великих офісах, а ще й на виробництві. Тобто Smart Office Systems насправді можуть регулювати не тільки роботу освітлення, опалення, кондиціювання, побутових пристроїв та офісного обладнання, а ще синхронізувати та автоматизувати роботу техніки, яка виробляє деталі або матеріали. В залежності від типу Вашої діяльності команда Smart Office може розробити програмне забезпечення саме під Ваше виробництво і зробити його абсолютно автоматизованим, суттєво знизивши витрати на персонал. Наприклад, якщо Ваш бізнес— птахофабрика, птахів необхідно регулярно годувати та міняти воду. За допомогою Smart System ці процеси можна включити в сценарій, і програма сама даватиме команду пристроям коли і яку кількість води та їжі слід видавати.

Окрім того, автоматизація офісу або виробництва включає в себе автоматичний підрахунок і сплату комунальних платежів через інтернет банкінг. Ви у будь-який момент можете подивитися показники лічільників та суму, сплачену за минулий місяць, проте Вам не доведеться витрачати жодної секунди на самостійний підрахунок, заповнення квітанцій та сплату рахунків.

Система Smart Office запрограмована на збереження енергії, води та інших ресурсів, а також на максимальну ефективність. Вона виключає необхідність особистої присутності для управління приладами та системами, весь блок управління сконцентрований в одному додатку на смартфоні, доступ до якого дається виключно за Вашим рішенням. Smart Office суттєво зменшує Ваші витрати на комунальні послуги та персонал, адже за його допомогою доводяться до автоматизму всі можливі процеси на підприємстві. А ще не варто забувати, щоSmart Office - це надзвичайно стильно, комфортно та сучасно.

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0800 332 926

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 66, офіс 1