Альтернативні джерела енергії

  Ще зовсім недавно ми вважали, що телефон без кнопок це фантазія, проте сьогодні нам важко уявити життя без смартфонів із сенсорним екраном. Так само, декілька десятиліть тому єдиним способом опалення будинків були дрова, вугілля чи природний газ, видобування яких надзвичайно шкодить навколишньому середовищу, а вже сьогодні ми маємо можливість скористатись найновішими здобутками науки та техніки, використовуючи альтернативні джерела енергії і, таким чином, долучаючись до охорони навколишнього середовища.

  На сьогодні таких джерел є декілька: сонячні, вітряні та водні. Одним з найдоступніших на сьогодні альтернативних джерел енергії є сонячна енергія у вигляді світла та радіації, які розсіюються та дифузуються атмосферою, тому для використання такої енергії потрібні прилади здатні її концентрувати на малих площах, як варіант – панелі, які б перетворювали енергію сонця на електричну.

  Через скрутну енергетичну та екологічну ситуацію уряди більшості країн світу всіляко заохочують громадян та підприємців встановлювати сонячні панелі. Подібно до більшості країн Європи, Україна також намагається розвивати тему сонячних панелей. У 2015 році уряд України прийняв так званий «Зелений тариф» який зобов’язує локальні електромережі купувати у власників сонячних електростанцій надлишки електроенергії. Так, якщо Ваша домашня сонячна станція надала 800 кВт/год на місяць, а використали Ви лише 400, Ви продаєте зайві 400 державі по 532,68 к/кВт (копійки на кіловат). При цьому використані 400 кВт/год оплачувати, звичайно, не потрібно. Таким чином власники сонячних панелей не тільки нічого не платять за використану електроенергію, а й мають можливість заробляти на її продажу.

  До недавнього часу була поширена думка, що сонячні панелі актуальні тільки в умовах субтропічного та тропічного клімату, де кількість сонячних днів складає більше половини року. Насправді ж, якщо встановити на даху середньостатистичного п’ятиповерхового будинку в Києві сонячні панелі, вкривши ними всю площину даху, отриманої енергії буде достатньо для того, щоб на 100% задовольнити енергетичні потреби мешканців цього будинку. Тобто тема сонячних електростанцій в Україні така ж актуальна, як і в країнах, що розташовані ближче до Екватору.

  Тому разом з системою енергозбереження Розумного будинку, яку пропонує U-Smart, найдоцільніше буде використовувати саме енергію сонця, для ще більшої економії, покращення умов життя та збереження довкілля.

  Слід зазначити, що сонячні панелі — досить коштовна інвестиція, розрахована на довгострокову перспективу. Проте це екологічний та економічний спосіб здобуття енергії, який з кожним роком стає дедалі актуальнішим. За прогнозами багатьох вчених зовсім скоро традиційні джерела енергії відійдуть у минуле, і сонячні панелі стануть буденною реальністю для кожного з нас.

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда U-Smart може розробити ряд функцій, які будуть відповідати Вашим особистим потребам, і особливостям саме Вашого приміщення.

Єдине обмеження, яке існує для нас - це Ваше бажання.

Політика конфіденційності

Контакти
Зв'яжіться з нами
0800 332 926

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів в Україні

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 66, офіс 1